Polecamy

Willa DIAMENT Kudowa Willa SPA SCALIANO

Atrakcje w okolicach Kudowy:

Duszniki-Zdrój: Muzeum Papiernictwa, Kolorowa Fontanna, Pijalnia Wody i Dworek Chopina w Parku Zdrojowym - 12 km; Ośrodek Narciarski Zieleniec - 16 km.

Polanica-Zdrój: Uzdrowisko i ParK Zdrojowy z Kolorową Fontanną, Letni Tor Saneczkowy Góralka, Huta Szkła Barbara - 22 km

Atrakcje Kudowa Zdrój - Dla dzieci

Park Wodny »

Aquapark Wodny Świat w Kudowie to atrakcja turystyczna dla aktywnych wczasowiczów. 6-cio torowy basen pływacki, niecka rekreacyjna o głębokości do 110 cm, brodzik dla małych dzieci, sztuczna, rwąca rzeka, długa na 92 metry zjeżdżalnia. W obiekcie również jacuzzi, sauny, siłownia, klub fitness i salon masażu. Na drugim piętrze znajduje się kręgielnia z dwoma torami i nieduża restauracja. więcej »

  • 57-350 Kudowa Zdrój, ul. Moniuszki 2A
  • 74 866 45 02
  • basen@kudowa.pl

Szlak Ginących Zawodów »

Kudowa Zdrój Szlak Ginących Zawodów w Czermnej to atrakcja turystyczna skierowana głównie do dzieci i młodzieży, ale i miłośnicy historii nie powinni być zawiedzeni. Zgromadzono tu przedmioty i wyposażenie związane ze starymi, zanikającymi już zawodami: garncarstwem, kowalstwem, tkactwem, pieczeniem chleba i wyrobem masła. więcej »

  • 57-350 Kudowa Zdrój, ul. Chrobrego 43a
  • 74 865 55 12

Skansen w Pstrążnej »

Muzeum Kultury Ludowej Pogórza Sudeckiego czyli Skansen w Pstrążnej składa się z kilku drewnianych budynków przeniesionych tutaj z całej Kotliny Kłodzkiej. Poza budynkami można podziwiać stare meble i wyposażenie gospodarskie pochodzące z okresu od XVIII do początków wieku XX. więcej »

  • 57-350 Kudowa Zdrój, Pstrążna 14
  • 74 866 28 43
  • skansen@kudowa.pl

Szopka w Wambierzycach »

Ruchoma Szopka w Wambierzycach to około 800 figurek z czego aż 300 jest ruchomych. więcej »

Karkonosze »

Karkonosze Karkonosze, jak podają wszelkie encyklopedie i przewodniki turystyczne, to najwyższa część jednego z dwóch dużych masywów górskich w Polsce - Sudetów. Karkonosze w Sudetach można można zestawić z Tatrami w Karp... więcej »

Wizyt: 477 127, Dziś: 155, Osób online: 1

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem