Atrakcje Turystyczne

Park Wodny

Aquapark Wodny Świat w Kudowie to atrakcja turystyczna dla aktywnych wczasowiczów. 6-cio torowy basen pływacki, niecka rekreacyjna o głębokości do 110 cm, brodzik dla małych dzieci, sztuczna, rwąca rzeka, długa na 92 metry zjeżdżalnia. W obiekcie również jacuzzi, sauny, siłownia, klub fitness i salon masażu. Na drugim piętrze znajduje się kręgielnia z dwoma torami i nieduża restauracja. więcej »

ul. Moniuszki 2A, Kudowa Zdrój

Dolina Sportów Zimowych

Miłośników białego szaleństwa do Kudowy-Zdroju zaprasza Dolina Sportów Zimowych - Wyciąg Narciarski Pod Świńskim Grzbietem. Do dyspozycji gości dwa wyciągi, wypożyczalnia sprzętu, bar, parking. więcej »

Jakubowice 1, Kudowa-Zdrój

Park Linowy i Rozrywki

Park Linowy i Rozrywki w Kudowie-Zdroju - dla dzieci i dorosłych. Park Rozrywki z dmuchańcami, gokartami, trampolinami i kulą zorbing, Park Linowy z 4 dużymi torami, a dla najmłodszych kolorowy Park Linowy Junior z przeszkodami, które zapewnią niezapomniane spotkanie na małym pułapie. więcej »

ul. Słoneczna 2A, Kudowa-Zdrój

Rancho Montana

Rancho Montana prowadzi lekcje jazdy konnej, wyjazdy w teren i rajdy konne w stylu western. Organizatorzy propagują tą formę jazdy konnej uważając, że w przypadku długich konnych wycieczek i rajdów, zwłaszcza w górskim terenie, western jest bardziej przyjazny i wygodny zarówno dla jeźdźca, jaki i konia. więcej »

ul. Słone 124A, Kudowa-Zdrój

Góry Stołowe

Park Narodowy Gór Stołowych został utworzony w 1993 r. w rezultacie przekształcenia Stołowogórskiego Parku Krajobrazowego, powierzchnia, jaką pokrywa park, to ponad 6 tysięcy hektarów. więcej »

Ciekawe skałki

Ciekawe grupy skalne w okolicy Kudowy Zdrój. więcej »

Zieleniec

Dzisiaj Zieleniec to nade wszystko ośrodek sportów zimowych. Panują tu warunki atmosferyczne wyróżniające się tym, że śnieg potrafi zalegać tu aż 150 dni w roku. więcej »