Archiwum - Akcja - Nie znasz, nie otwieraj!

01 STY 1970 wstecz

Akcja "Nie znasz, nie otwieraj!" to cykl wykładów Redaktora Michała Fajbusiewicza, mających na celu przeciwdziałanie nieuczciwym praktykom przedstawicieli handlowych i zwiększanie bezpieczeństwa przy podpisywaniu umów.

Akcja skierowana jest do seniorów, którzy coraz częściej stają się ofiarami oszustw i kradzieży we własnych mieszkaniach. Gospodarzem spotkań będzie Michał Fajbusiewicz, redaktor programu 997, który opowie o zagrożeniach i doradzi, jak ich unikać.
Spotkanie w ramach akcji „Nie znasz, nie otwieraj!” odbędzie się 26.04.2014 o godz. 14:00 w Kudowie. Zaproszeni są na nie seniorzy i ich bliscy, którzy chcą poznać skuteczne techniki radzenia sobie w sytuacjach, gdy ktoś nieznajomy przychodzi do ich domu.

Michał Fajbusiewicz, opierając się na oficjalnych policyjnych statystkach, przedstawi główne zagrożenia, jakie czyhają wtedy na osoby starsze. Opisze najpopularniejsze sposoby oszustw oraz wskaże proste rozwiązania, które pozwolą seniorom zwiększyć ich bezpieczeństwo w domu i poza nim. Techniki opisane przez prowadzącego umożliwią szybkie zdemaskowanie złodzieja stosującego metody „na wnuczka”, „na energetykę”, „na administrację” czy „na dotację”. 

Program jest realizowany zgodnie ze strategią społecznej odpowiedzialności biznesu Grupy TAURON.

Nie znasz, nie otwieraj!
26.04.2014 o godz. 14:00.
Wstęp wolny!

Więcej informacji na stronie organizatora: http://bezpieczniki.tauron-pe.pl/spotkania/Strony/spotkania.aspx