widgets Apartamenty

checked Dowolne udogodnienie

Apartamenty w Kudowie-Zdroju (6)

Apartamenty w Kudowie, wyjątkowa oferta.

Apartamenty w Kudowie, wyjątkowa oferta.

Apartament to nie tylko luksusowy pokój z łazienką, to znacznie więcej. To część dzienna, w której najczęściej znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym oraz osobna część z jedną lub kilkoma sypialniami. Apartamenty to także wysoki poziom wyposażenia.

Co prawda apartamenty są droższe niż pokoje, ale oferują też zdecydowanie wyższy komfort wypoczynku. Oferta apartamentów w Kudowie jest bardzo duża i różnorodna. Nie ma tu kategoryzacji jak w hotelach (gwiazdki), należy więc szczegółowo zapoznać się z ofertą. Niektóre apartamentowce oferują duży wachlarz dodatkowych usług. Takie dodatkowe udogodnienia jak siłownia, basen, ogród z placem zabaw czy obiekty gastronomiczne na miejscu z pewnością uczynią nasz pobyt bardziej atrakcyjnym.

W Kudowie-Zdroju przybywa obiektów oferujących apartamenty. Jak kształtują się ich ceny? Nocleg w apartamencie w Kudowie-Zdroju znajdziemy już od 160 zł za apartament 2-4 osobowy za dobę. W większych obiektach - kompleksach, co prawda ceny są wyższe, ale możemy liczyć na dodatkowe usługi - strefa SPA, fitness, oferta wyżywienia.

Najważniejszym czynnikiem przy wyborze wielkości apartamentu w Kudowie-Zdroju jest ilość osób, jak ma w nim być zakwaterowana. Jeśli jedziemy we dwie osoby - wielkość apartamentu ma drugorzędne znaczenie. Jeśli jedziesz na urlop w 4 osoby (nawet jeśli dwójka z nich to dzieci) warto rozważyć apartament dwupokojowy (nawet mniejszy) - tak, żeby można było np. położyć dzieci wcześniej, a w drugim pokoju się spokojnie relaksować. Jeśli cena nie jest aż tak istotna, warto rozważyć apartament, który ma dodatkowo wydzieloną część dzienną - pobyt w takim obiekcie będzie bardziej komfortowy.

Z pewnością nie możemy ominąć takich atrakcji jak:

-Twierdza Kłodzka, pierwsze ślady o istnieniu grodu obronnego pochodzą z wzmianki Kosmasa, czeskiego kronikarza z 981 roku. 

- Park Dinozaurów w Karłowie, położony o 10 minut drogi od uzdrowiska Kudowa Zdrój. Można do niego dotrzeć dotrzeć  malowniczą Drogą Stu Zakrętów. Park położony jest u podnóża Szczelińca i jest najwyżej położoną tego rodzaju atrakcją w Polsce. 

- Wiadukt kolejowy położony w Lewinie Kłodzkim nad międzynarodową trasą numer 8 wybudowany został przez włoskich inżynierów w latach 1903-1905. Efektowny, wieloprzęsłowy wiadukt wykonany z kamienia ma 27 m wysokości i 120 m długości. Budowla ma bardzo dobre proporcje przęseł i łuków, jest przykładem klasycznej konstrukcji inżynierskiej.

-Sanktuarium Wambierzyckiej Królowej Rodzin. Wambierzyce,  to niewielka miejscowość o układzie urbanistycznym przypominającym miasteczko, często nazywana jest śląskim Jeruzalem. To nie tylko malownicze miasteczko, ale także istotne centrum pielgrzymkowe i turystyczne. Jego głównym punktem jest Sanktuarium Maryjne, którego początki sięgają XII wieku. Według miejscowej legendy, niewidomy Jan z Ratna odzyskał tu wzrok za sprawą Matki Bożej, która miała mu się objawić.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0