widgets Pokoje

checked Dowolne udogodnienie

Pokoje w Kudowie-Zdroju (7)

Oferta pokoi w Kudowie-Zdrój.

Oferta pokoi w Kudowie-Zdrój.

Jest duża oferta tanich pokoi na wynajem w Kudowie. Jeżeli mamy szczęście to znajdziemy wolny pokój blisko centrum miasta już od 50 zł od osoby za noc. Średnia cena to około 70 i zależy od standardu obiektu. Dużo okolicznych miejscowości również oferuje noclegi w przystępnej cenie. Jeżeli chcemy korzystać z zabiegów w Kudowie to lepszym rozwiązaniem jest wynajęcie pokoju w pobliżu uzdrowiska, nie będziemy musieli codziennie dojeżdżać i ponosić opłat za parkingi.  

Ceny za pokój w Kudowie-Zdroju zaczynają się w okolicach 50-70 zł za dobę od osoby. Cena pokoju uzależniona jest od sezonu, położenia obiektu, długości pobytu i ilości osób. Ceny w terminach związanych z sezonem wysokim (Boże Narodzenie, Sylwester, ferie zimowe) mogą być wyższe, a noclegi w tych terminach warto rezerwować z wyprzedzeniem.

Czy w pokojach można przyrządzać posiłki? Taką informację, z reguły, znajdziemy w opisie obiektu. Część pokoi wyposażonych jest w aneks kuchenny z kuchenką, lodówką i naczyniami - tu bez problemu przyrządzimy sobie posiłek. Część obiektów oferujących pokoje gościnne w Kudowie-Zdroju oferuje również całodniowe wyżywienie - wówczas, z reguły, aneks kuchenny ogranicza się do urządzeń umożliwiających tylko zaparzenie kawy czy herbaty. W jeszcze innych obiektach są wydzielone oddzielne, ogólnodostępne kuchnie z jadalniami do dyspozycji gości. 

Część obiektów w Kudowie-Zdroju przyjmuje gości z ich czworonożnym przyjacielem, wówczas, w opisie obiektu znajduje się informacja i piktogram: "Akceptujemy małe zwierzęta" lub możemy dodatkowo sprawdzić zakładki "wczasy z psem" W niektórych obiektach może być naliczana dodatkowa opłata za zwierzę.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0