Gastronomia w Kudowie-Zdroju

Jesteś właścicielem lokalnej firmy?

Zareklamuj ją TUTAJ

Gastronomia Kudowa-Zdrój

Gastronomia Kudowa-Zdrój

Kudowa Zdrój to spory ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy. W Kudowie-Zdroju  mamy wybór kilku  lokalnych restauracji w których możemy smacznie i domowo zjeść. Regionalna i oryginalna kuchnia w jednym dla wielu będzie rozwiązaniem doskonałym! Możemy również się wybrać na dobrą kawę z ciastem, przy pięknych okolicznościach przyrody. 

Wybór miejsca na romantyczną kolację w Kudowie może nie być taki oczywisty bo restauracji w Kudowie i najbliższej okolicy jest około 30 więc możliwości jest naprawdę dużo. Dochodzą do tego jeszcze restauracje hotelowe, których jest kilkanaście. Może dobry wybór to zaplanować kolację w hotelu i zakończyć wieczór kąpielą w SPA  lub masażem  gorącą czekoladą z migdałami?

Zdecydowanie tak, decydując się na wczasy z dziećmi w Kudowie nie będziemy musieli się specjalnie zastanawiać gdzie się udać, ponieważ większość lokali gastronomicznych posiada dodatkowe krzesełko dla dzieci, możliwość zabawy w trakcie oczekiwania na posiłek, na przykład przy kolorowance, w wielu restauracjach znajdują się też przewijaki dla niemowląt. 

Smakoszy wykwintnych potraw i trunków zachwyci menu miejscowych restauracji w których znajdą dania kuchni polskiej i czeskiej. Tradycyjnym przysmakiem jest pstrąg, którego można skosztować w licznych łowiskach i smażalniach.

serce Twoje ulubione obiekty 0