widgets Ośrodki SPA

checked Dowolne udogodnienie

Ośrodki SPA w Kudowie-Zdroju (1)

Posiadasz obiekt noclegowy?

Zareklamuj go TUTAJ

Zrelaksuj się w  SPA w Kudowie!

Zrelaksuj się w SPA w Kudowie!

Każdego roku Kudowę-Zdrój odwiedza około 140 tys. turystów. Przebogata i burzliwa historia miasta, która ujawnia się w wielu zabytkach, sprawia, że Kudowa przyciągała i cały czas przyciąga turystów z całego świata. Znajdziemy tu ślady wielu słynnych osobistości którzy gościli w Kudowie, a z których wymienić należy: brytyjskiego premiera Winstona Churchilla, króla Prus Wilhelma III, pisarza Bruno Schulza czy papieża Jana Pawła II. 

W Kudowie-Zdrój i okolicach znajdziemy kilkanaście luksusowych hoteli, w których możemy połączyć odpoczynek w atrakcyjnej górskiej miejscowości. Skorzystaj z relaksu i odrobiny luksusu w Wellness & SPA i poczuj się jak znana osobistość!

 

Oferta ośrodków SPA skierowana jest do osób, które poza pobytem w górach, chcą się zrelaksować i skorzystać z zabiegów SPA (masaże gorącymi kamieniami, hydromasaże, kąpiele kosmetyczne, bicze szkockie, sauny, krioterapia, kinezyterapia). Oferta ośrodków SPA jest również często wybierana na romantyczny weekend we dwoje.

Ośrodki SPA to komfortowe obiekty wypoczynkowe, stąd też ich cena jest przeważnie wyższa niż pokoi gościnnych. Jednak na cenę największy wpływ ma zakres świadczonych usług. 

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0