Dolina Sportów Zimowych w Kudowie-Zdroju - Wyciąg Narciarski

Dolina Sportów Zimowych - Wyciąg Narciarski Pod Świńskim Grzbietem

Również w Kudowie-Zdroju można pojeździć na nartach. Miłośników białego szaleństwa do Kudowy-Zdroju zaprasza Dolina Sportów Zimowych. W nieco oddalonym od centrum, zakątku miasta czeka na Państwa wyciąg narciarski ze sztucznie oświetlonym stokiem. Dolina Sportów Zimowych daje możliwość nauki jazdy na nartach, trasa świetnie nadaje się dla początkujących narciarzy!

Do dyspozycji Gości są dwa wyciągi:

  • jeden 200 metrowy wyciąg narciarski na północnym stoku Świniego Grzbietu (450 m zjazdu)
  • drugi 100 metrowy wyciąg "śnieżne koło", można tu na specjalnie przygotowanych pojazdach, podobnych do dużych dętek, mknąć w dół specjalnym torem długości prawie 300 metrów - wspaniała zabawa dla dzieci i dorosłych - tor nadaje się do uprawiania snowboardu!

Zainstalowanie oświetlenia pozwoliło na przedłużenie pracy wyciągów do późnych godzin wieczornych. Trasy są ratrakowane.

Na miejscu można skorzystać z wypożyczalni sprzętu sportowego czynnej przez cały czas pracy wyciągów. W barze nie zabraknie wspaniałego jadła i napojów. Bezpłatny parking 40 metrów od wyciągu.

Informacje i zdjęcia na podstawie https://www.facebook.com/Dolina-Sportów-Zimowych-Zielona-Dolina-295867270473410/. Aktualizacja - luty 2020.

Galeria

Lokalizacja

33 wyświetlenia w 2024r.
Łącznie 1327 (od 2023r.)
serce Twoje ulubione obiekty 0