Opis

Hotel VILLA RESIDENCE znajduje się w pobliżu wszystkich najczęściej odwiedzanych obiektów turystycznych i przyrodniczych. Każdy z pokoi posiada bardzo wysoki standard. Część pokoi wyposażona została w balkon. Wczasowicze mogą korzystać z sauny, bilarda, parkingu, wi-fi oraz sali zabaw dla dzieci, również z masaży i zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało. Obiekt posiada restaurację w której można zjeść smaczne i świeże śniadania i inne posiłki. Codziennie dostępny zestaw obiadowy składający się z zupy, dania głównego i deseru. Dla Dzieci możliwość każdorozowo zamówienia innego dania głównego według podanej propozycji lub własnego życzenia. Istnieje możliwość przygotowania potraw dietetycznych po uprzedniej informacji telefonicznej i e-mailowej. Ceny potraw przyrządzanych na zamówienie mogą być wyższe.


W Restauracji hotelowej serwowane są tradycyjne dania kuchni polskiej a także międzynarodowej oraz śniadania w formie bufetu. W obiekcie organizowane są bankiety, spotkania okolicznościowe, grillowanie oraz inne uroczystości. W piwnicu hotelu mieści się hotelowy Pub. Można tu odprężyć się podaczas gry w billarda oraz zamówić orzeźwiającego drinka. Dla miłośników tańca stworzono kącik taneczny.
W hotelu na I piętrze znajduje się stylowa sala konferencyjno-koncertowa przygotowana do organizacji spotkań, szkoleń, konferencji oraz imprez muzycznych.
Do dyspozycji gości jest również Salon Wellenss&Beauty oferujący szeroką gamę zabiegów SPA oraz masaży, a także Zabiegi Rehabilitacyjne, które odbywają się w hotelowym Gabinecie Terapii Manualnej.
Dla najmłodszych przygotowano Kącik Zabaw a w ogrodzie hotelowym plac zabaw, piaskownicę ze zjeżdżalnią i zabawkami oraz trampolinę i inne atrakcje.Możliwość zorganizowania zabaw, przyjęć urodzinowych i imprez tematycznych.864 wyświetlenia w 2023r.
Villa Residence

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu kudowa.com.pl

+48 748 665 660 +48 748 665 663
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00