widgets Hotele

checked Dowolne udogodnienie

Hotele w Kudowie-Zdroju (1)

Hotele w Kudowie.

Hotele w Kudowie.

Kudowa- Zdrój to miasto uzdrowiskowe i każdego roku przyjeżdża tu mnóstwo kuracjuszy i właśnie z tego powodu oferta hoteli w Kudowie jest bardzo bogata. W Kudowie i okolicach znajdziemy kilkadziesiąt dużych i małych hoteli oferujących noclegi z wyżywieniem. Spędzając urlop w hotelu często mamy na miejscu do dyspozycji restaurację, również zaplecze w postaci basenu, siłowni, sauny czy strefy Spa & Wellness. 

Hotele przyjmują również grupy zorganizowane, wycieczki firmowe, dodatkowo oferują korzystanie z zabiegów rehabilitacji.

Hotel to dobry wybór na spędzenie urlopu w Kudowie Zdroju, zwłaszcza gdy mamy tylko kilka dni urlopu lub podczas urlopu często zmieniamy lokalizację. Inne obiekty w szczycie sezonu wakacyjnego nie chcą przyjmować klientów na kilka nocy bądź oczekują nas dużej dopłaty do standardowej ceny.

Nocleg w hotelu to chyba najdroższa forma zakwaterowania, ceny często przekraczają 100 zł za dobę od osoby (wiele zależy od kategorii hotelu). Z drugiej strony nocleg w hotelu to wysoki komfort wypoczynku i możliwość korzystania z dodatkowych atrakcji na miejscu. Pokoje hotelowe i apartamenty są komfortowo wyposażone, a hotelowa obsługa chętnie pomoże nam w rozwiązywaniu wszelkich problemów.

PKP w Kudowie obsługuje takie miejscowości jak Kłodzko Miasto, Kłodzko Główne, Wrocław Główny, Legnica, Jelenia Góra, Warszawa. 

W centrum miasta  przy ulicy Głównej 23 znajduje się Dworzec PKP Kudowa-Zdrój. Ze stacji kolejowej obsługiwane są połączenia pociągami Intercity, TLK i Pendolino, obsługują je także pociągi przewoźników regionalnych. Pamiętaj, że rozkład PKP dla Kudowa-Zdrój może podlegać zmianom sezonowym w ciągu roku, a niektóre połączenia i pociągi kursują tylko w określonych datach.

 

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0